Spoločnosť ETOP Wheels Assembling

Firma ETOP WHEELS ASSEMBLING, s. r. o. vyrástla zo skupiny Etop Group ako špecialista na dodávku kompletných kolies priamo ku zákazníkovi do prvovýroby.

Spočiatku to bola iba vedľajšia činnosť popri výrobe diskov, lamelových a špeciálnych kolies. Vďaka spokojnosti zákazníkov a čoraz väčším dopytom po kolesách sme sa rozrástli do vysokých objemov montáže a dodávok kolies. Práve vďaka neustále pribúdajúcim spokojným klientom sme sa rozhodli vytvoriť profesionálnu firmu, ktorá sa bude špecializovať na montáž a dodávku kompletných kolies do prvovýroby.

Bohaté, vyše 20 ročné, skúsenosti sme neustále zdokonaľovali aj vďaka silným partnerom ako dodávatelia montážnych služieb a kompletných kolies pre spoločnosti Peugeot, Avia, Zetor Tractor´s, Maz, Kamaz a mnohých iných popredných výrobcov.

Etop City Center

Vízia spoločnosti

Zvyšovanie spokojnosti zákazníkov prostredníctvom individuálneho prístupu, neustále zdokonaľovanie montážnych procesov ako aj rast spoločnosti a upevňovanie si svojej stabilnej pozície v strednej Európe.

Filozofia spoločnosti

Našou filozofiou je samozrejme maximálne spokojný zákazník, čo môžeme dosiahnuť iba profesionálnym tímom a disponujúcou a neustále rozvíjajúcou sa technikou a technológiou.

NÁŠ TÍM
Marián Lisík

Ing. Marián Lisík

Matej Lisík

Matej Lisík

Tibor Svitek

Bc. Tibor Svítek

Vedúci montážneho strediska
+421 907 845 607
svitek@etopewa.sk

Miroslava Backova

Miroslava Backová

Ing. Valéria Peťovská

Ing. Valéria Peťovská

Silvia Gorelková

Bc. Silvia Gorelková

Alex Tvrdoň

Aleš Tvrdoň

Michal Chobot

Michal Chobot

Kontrolór kvality

THP TÍM

THP tim

MONTÁŽNY TÍM

Montážny tím